Patronun sağ kolu serbest!

Japon yayın kuruluşu NHK’nın haberine göre Carlos Ghosn ile birlikte tutuklu olan Greg Kelly, 70 milyon yen kefalet karşılığında serbest kalacak. Greg Kelly, geçtiğimiz ay Ghosn ile birlikte tutuklanmış ve o günden beridir göz altındaydı.

Carlos Ghosn'un yardımcısı, soruşturma iddialarındaki ikinci adam Greg Kelly(Member of the Board of Directors)

Carlos Ghosn’un yardımcısı, soruşturma iddialarındaki ikinci adam Greg Kelly(Member of the Board of Directors)

İkilinin göz altında olmalarının sebebi ise Ghosn’un beş yıl boyunca gelirini düşük göstermesi sebep gösterilmişti. Geçen hafta cuma günü ise tekrar tutuklanan Ghosn 16 milyon dolardan fazla kişisel yatırımının kaybını Nissan’a kaydırdığı iddia ediliyordu. Bu yüzden mahkeme Ghosn’un 1 Ocak tarihine kadar göz altında kalmasını istedi.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir